Tuning REDAKCE

LE MANSORY CONVERTIBLE (18.09.2007)

LE MANSORY CONVERTIBLETUNING – Někteří zákazníci se uchylují k tuningovým úpravám především díky možnosti naprostého individualismu. Také proto je tuning luxusních vozů tolik oblíben. Pokud navíc zkombinujeme slávu společnosti Mansory a francouzské závodní dráhy Le Mans, dostaneme zajímavý výsledek v podobě Le Mansory Convertible. Vůz, který není ničím jiným, než sportovně laděnou podobou automobilu Bentley Continental GTC.

Elegantní kabriolet se dočkal bodykitu, který proporce vozu výrazně rozšiřuje. Přední spojler se pyšní extrémními vzduchovými otvory nebo denními světly LED. Spojlerový bodykit obsahuje také boční prahy a zadní spojler. Boční prahy skrývají také nasávače vzduchu, ovšem zde pouze pro podtržení sportovního vjemu. Zadní spojler hostí čtyři koncovky výfuku v tmavém chromu.

Dokonalý dojem pak dotváří použité 22 palcové ráfky obuté v pneumatikách o rozměru 265/35 R22. Celkově je vůz snížen o třicet milimetrů. Ovšem ty pravé zázraky se udály v interiéru a pod kapotou vozu. Interiér vozu zdobí nejkvalitnější kůže a alcantara. To vše v bílé a vínové barvě. Vše zdobí logo Le Mansory.

Pod kapotou tluče srdce v podobě 650 koňového agregátu, které žene luxusní otevřený vůz k maximální rychlosti 330 km/h. Z nuly na stovku sprintuje Le Mansory za 4,6 vteřin. Síla motoru je bržděna systémem brzd Brembo.
 
Mansory je firmou, která se zaměřuje pouze na nejluxusnější značky Bentley, Aston Martin a Rolls Royce. Firma prodává pouze díly, nikoliv kompletně upravené automobily. Cena u Continentalu GTC nebyla zveřejněna

-jj-
redakce@autodoplnky.cz
Foto: Archiv

 

LE MANSORY CONVERTIBLE

 

LE MANSORY CONVERTIBLE

 

LE MANSORY CONVERTIBLE

 

LE MANSORY CONVERTIBLE

 

LE MANSORY CONVERTIBLE

 

LE MANSORY CONVERTIBLE

 

LE MANSORY CONVERTIBLE

 

LE MANSORY CONVERTIBLE

 

LE MANSORY CONVERTIBLE

 

LE MANSORY CONVERTIBLE

 

LE MANSORY CONVERTIBLE

 

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek