Tuning REDAKCE

Lexus LX570 Invader od ASI (10.05.2010)

TUNING – Zatímco Cayenne má i přes svou velikost jistý náboj, novinka Lexusu v podobě modelu LX570 nic takovým neoplývá. Je to krabice bez nápadu, ačkoliv se jistě spoustě zákazníkům bude líbit pro svou praktičnost. Nyní se ale objevila novinka v podobě úpravy společnosti ASI s názvem Invader. Dámy a pánové, Invader je také Lexus LX570, a je dokonalý!

Co se vlastně stalo? Proč je Invader tak sexy? Proč jde o „úplně jiné auto“? To je otázka, na kterou jsme dostali odpoveď v níže připraveném videu. Společnost ASI se pustila do exteriéru bez jakýchkoliv předsudků a vytvořila velmi atraktivní vůz, který se může postavit do řady s upravenými Cayenny, Touaregy nebo Mercedesy.

Japonská tuningová firma ASI ovšem neusnula na vavřínech a kromě povedeného bodykitu se pustila do úprav pod kapotou. Výsledkem je upravený 5,7 litrový agregát, který se může pochlubit výkonem 600 koní. Sériová verze nabídla jen 381 koní. Na stovku s takovým výkonem dokáže sprintovat za pět vteřin.

Společnost upravila také podvozek a brzdy. Žádné detailní informace však nemáme. Firma zatím ani nezveřejnila oficiální fotogalerii. Spokojit se musíme s jednou fotografií a videem, které ukazuje otáčkoměr a tachometr.

Připoutejte se k silnici s podvozky KONI.

-jj-
redakce@autodoplnky.cz
Foto: Archiv

 

 

Lexus LX570 Invader od ASI

Lexus LX570 Invader od ASI

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek