Tuning REDAKCE

Lumma konfigurátor Cayenne (21.10.2011)

TUNING – Zatímco ve hře na Playstation Need for Speed Underground můžete vozy upravovat a pak s nimi jezdit závody, u společnosti Lumma Design si je můžete i koupit. Každý příznivec tuningu zareaguje pozitivně, zvlášť pokud může sledovat, jak jeho vysněný vůz může vypadat v reálu. Sice jen pro model Cayenne, zato ovšem s pořádnou nabídkou.

Základ tvoří bílé Porsche Cayenne a nabídka kol pro daný model. Nechybí paleta barev pro jejich změnu, stejně tak lze měnit lak vozu a barvu dveřních klik či brzdových třmenů. Zájemce potěší možnost aplikace karbonového povrchu na střechu nebo úprava přední kapoty. Konfigurátor Lumma Cayenne ZDE.

Model Lumma Design CLR 588 GT nelze upravovat uvnitř, ačkoliv varianty společnost ukazuje na povedených fotografiích. Zákazník má možnost vybírat z několika odstínů kůže, vylepšit pedály a koberečky.

Vůz lze ale i snižovat, nechybí možnosti výběru výfuku a změna barvy spoileru. Vůz lze natáčet díky definovaným úhlům nahoře vpravo. Celá aplikace je ovšem pouze v němčině, Lumma ovšem slibuje anglickou verzi již brzy.

Společnost chystá obdobné konfigurátory i pro další úpravy. Na jejich základě bude prý mnohem jednodušší vytvořit pro zákazníka konkrétní nabídku a co je dle Lummy nejdůležitější, zákazník přijde s jasnou představou, jak má vůz vypadat.

Se stěrači FLAT uvidíte lépe.

-jj-
Foto: Archiv

 

 

Lumma Design má konfigurátor pro Cayenne

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek