Tuning REDAKCE

Magna Steyr Mila (23.03.2007)

Magna Steyr MilaNOVINKY – Koncepty se od sebe liší v zásadě jen svým pojetím, agresivitou, barvami nebo výstředností. Nicméně stále jde o vozy na kolech představující širokou škálu designérského umění a nápadů. Firma Magna Steyr vytvořila koncept Mila, který coby koncepční vůz boří hranice ve vnímání designu. Pokud Vás při pohledu na fotografie napadlo, že jde o vznášedlo, pak Vás musíme zklamat. Mila je konceptem bez kol upozorňující pouze na variabilitu střechy a střešních dílů. Mila je totiž nejenom aerodynamické kupé, ale také kabriolet a targa v jednom.

O tom, jak výstřední Mila je, není nutné hovořit. Výrobce vojenské techniky chce poukázat na technologie, které mohou být zajímavé především pro milovníky luxusu a netradičního pojetí. Pokud jste si před několika lety koupili Peugeot 206 CC nebo Mercedes SLK a ostatním řidičů kabrioletů a roadsterů s plátěnou střechou jste se smáli, pak se dnes budoucí majitelé nových automobilů smát patrně vám pro nedostatek možností nastavení.

Mila se nikdy nedostane do výroby, i když dostat kola, je úžasná. Oproti tomu způsob skládání střechy a konstrukce může využít jakákoliv automobilka, která o ni projeví zájem. Když jsme poprvé uviděli fotografie automobilu, jen jsme zírali nad nápaditostí designérů. Mrkněte se i vy.

-jj-
redakce@autodoplnky.cz
Foto: Archiv

 

Magna Steyr Mila

 

Magna Steyr Mila

 

Magna Steyr Mila

 

Magna Steyr Mila

 

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek