Tuning REDAKCE

Mansory Conquistador (15.03.2007)

Mansory ConquistadorTUNING – Rolls-Royce Phantom doslova přizemnil návštěvníky loňské výstavy luxusních vozů mmotion06. Firma Mansory se rozhodla, že „drobečka“ podrobí oživovací kůře a vytvořila z něj něco naprosto nepochopitelného. Conquistador je připraven pro všechny extravagantní milionáře s naprosto novou tváří. Jestli je nutné upravovat i takové vozy jako je Phantom si jistí nejsme, ale koneckonců posuďte sami.

Krása vozů Rolls Royce spočívá v eleganci a naprosté nenucenosti luxusního pojetí. Mansory upravil obrovskou limuzínu do sportovního hávu, což s sebou přineslo změnu předního i zadního nárazníku nebo masky chladiče. Opomenout nelze ani výdechy na blatnících. Černá barva vozu sluší, ale na chromu zde mohlo být přidáno, neboť kdo viděl Phantoma ve skutečnosti, ví, že robustnost tohoto vozu snese opravdu hodně.

Pod kapotou se skrývá upravený 6,7 litrový dvanáctiválec s výkonem 498 koní. Vůz má čtyřiadvaceti palcové elektrony a pod nimi se ukrývají 412 mm brzdové kotouče s šesti pístkovými třmeny.

Interiér se také dočkal luxusní úpravy, která se však zalíbí asi opravdu jen výstřednímu milionáři. Cena vozu nebyla stanovena.

-jj-
redakce@autodoplnky.cz
Foto: Archiv

 

Mansory Conquistador

 

Mansory Conquistador

 

Mansory Conquistador

 

Mansory Conquistador

 

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek