Tuning REDAKCE

Mercedes Benz S65 AMG (04.01.2006)

AMGMercedes Benz zveřejnil oficiální fotografie a zprávu o novém S65 AMG, který bude poprvé představen na mezinárodní Auto Show v Detroitu tento měsíc. Začátek výroby je stanoven na léto 2006. Jen základní parametry dávají tušit, o jaké žihadlo se bude jednat. Pod kapotou šestilitrový motor disponující výkonem 612 koní. Super sedan zrychlí z nuly na stovku za 4.4 vteřiny. Na dvou stech kilometrech je za 13.3 vteřin, maximálka je elektronicky limitovaná na 250 km/h. Škoda.

Eskový Mercedes se však nedočkal jen zvýšení výkonu. Na pomoc přichází nápadití designéři od AMG a upravují karoserii a přidávají agresivní přední spojler, kterému sekundují divoká devatenácti palcová pěti paprsková litá kola.

Nejsilnější sériové vozidlo z produkce Mercedesu je naprostou třídou ve vlastním poli. Exkluzivní a dynamický design otevírá bránu do nových dimenzí. S65 od AMG je naprosto jedinečným artiklem s výkonem 612 koní při 1000 Nm točivého momentu. To je mnohem víc, než kdy vozy v tomto segmentu kdy dosahovaly. Luxusní tuning tak rozšiřuje možnosti týmu AMG a ten se ukazuje jako dokonalý úpravce. Se zvýšením výkonu totiž přišly na řadu elementy podvozku, brzdy, a v neposlední řadě také interiér.

 Na kolech si našly místo pneumatiky o rozměrech 255/40 ZR19 vepředu a 275/40 ZR19 vzadu. Interiér pak doplňují doplňky z hliníku a kůže.

-jj-
redakce@autodoplnky.cz
Foto: Archiv

 

Mercedes Benz S65 AMG

 

Mercedes Benz S65 AMG

 

Mercedes Benz S65 AMG

 

Mercedes Benz S65 AMG

 

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek