Tuning REDAKCE

Mercedes-Benz třídy S odhalen (13.05.2013)

NOVINKY – Automobilka Mercedes-Benz zveřejnila první video nové generace modelu třídy S. Ve videu v detailech dává tušit podobě nového vozu. Nicméně neposlušný zaměstnanec automobilky už stihl ofotit téměř kompletní chystanou brožuru k modelu, takže dnes už víme, jak bude nové „eSko“ vypadat. A fotografie i video slibují, že se máme na co těšit.

Hned úvodem je nutné sdělit, že Mercedes chápe svou třídu S jako nového Maybacha. Je tedy nutné, aby si limuzínu oblíbili také dosavadní zákazníci Maybachu. Mercedes-Benz tak u nového modelu sází na extravagantní luxusní eleganci, kterou oficiálně představí už ve středu 15. května 2013 na speciální události v německém Hamburgu.

Mercedes-Benz S-Class představí čisté linie nejen v exteriéru, ale i v interiéru. Na co jsme zvyklí u nových modelů CLA a CLS, pokračuje zde s nebývalou grácií. Mercedes navíc slibuje nové technologie a ještě lepší komfort než dosud.

Technofilové budou mít radost z obrovského 12,3 palcového TFT displeje a milovníci luxusu mají žasnout z nového systému klimatizace s aktivním provoněním vzduchu ve voze. Model má mít délku 5 116 milimetrů, šířku 1 899 milimetrů a výšku 1 496 milimetrů. Nová třída S s kódovým označením W222 tak bude o 28 milimetrů širší, 20 milimetrů delší a 25 milimetrů nižší než současný model W221.

V Evropě Mercedes nabídne tři motorové varianty: 3,0 litrový šestiválec turbo-diesel o výkonu 258 koní v modelu S350, chybět nebude S500 s 4,7 litrový přeplňovaným osmiválcem o výkonu 449 koní. S400 bude Hybrid s 3,5 litrovým šestiválcem s pomocným elektrickým motorem. Výkon hybridu dosáhne 306 koní.

Před tím, než bude ve středu model odhalen oficiálně, si prohlédněte fotografie z chystané brožury a video.

Nářadí YATO - pro profesionály i kutily.

-jj-
Foto: Archiv


 

Mercedes-Benz třídy S odhalen

 

Mercedes-Benz třídy S odhalen

 

Mercedes-Benz třídy S odhalen

 

Mercedes-Benz třídy S odhalen

 

Mercedes-Benz třídy S odhalen

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek