Tuning REDAKCE

Mercedes C 220 CDI Brabus (30.08.2007)

Mercedes C 220 CDI BrabusTUNING – Brabus vyměnil černou za bílou. Firma, která se vždy pyšnila dokonalými černými krasavci v případě nového céčkového mercedesu sáhla po barvě bílé. Luxusní barva, jak se barvě nyní říká, dělá z třídy C robustního sportovce, kterým nepohrdne ani nejbohatší šejk. Navíc s výkonem 220 koní zaujme i vyznavače rychlé jízdy.

Brabus je vyhlášeným úpravcem a výrobcem motorů. Zvýšení výkonu doprovází zvýšení točivého momentu z 400 na 480 Nm. Motor je přitom velice přátelský k životnímu prostředí, neboť splňuje emisní limity EURO IV. Balíček pro nový Mercedes třídy C nese označení Brabus Power Xtra D3 S.

S ním dokáže „Céčko“ sprintovat z nuly na stovku za 7,8 vteřin. Maximální rychlost se zastaví na hodnotě 239 km/h. Brabus je tak rychlejší o 10 km/h oproti sériové verzi. Podle firmy ovšem není úprava jen o rychlosti, ale zvýšení točivého momentu pomáhá vozu především lepší manévrovatelností. Výkon vozu utvrzuje nový sportovní výfuk.

Brabus vedle nového kitu D3 S nabízí také stylingový balíček s modifikovanými spojlery a v nabídce nechybí ani nový podvozek, brzdy a exkluzivní interiér. Ceny nebyly stanoveny.

-jj-
redakce@autodoplnky.cz
Foto: Archiv

 

Mercedes C 220 CDI Brabus

 

Mercedes C 220 CDI Brabus

 

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Seznam Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek