Tuning REDAKCE

Mercedes C 220 CDI Brabus (30.08.2007)

Mercedes C 220 CDI BrabusTUNING – Brabus vyměnil černou za bílou. Firma, která se vždy pyšnila dokonalými černými krasavci v případě nového céčkového mercedesu sáhla po barvě bílé. Luxusní barva, jak se barvě nyní říká, dělá z třídy C robustního sportovce, kterým nepohrdne ani nejbohatší šejk. Navíc s výkonem 220 koní zaujme i vyznavače rychlé jízdy.

Brabus je vyhlášeným úpravcem a výrobcem motorů. Zvýšení výkonu doprovází zvýšení točivého momentu z 400 na 480 Nm. Motor je přitom velice přátelský k životnímu prostředí, neboť splňuje emisní limity EURO IV. Balíček pro nový Mercedes třídy C nese označení Brabus Power Xtra D3 S.

S ním dokáže „Céčko“ sprintovat z nuly na stovku za 7,8 vteřin. Maximální rychlost se zastaví na hodnotě 239 km/h. Brabus je tak rychlejší o 10 km/h oproti sériové verzi. Podle firmy ovšem není úprava jen o rychlosti, ale zvýšení točivého momentu pomáhá vozu především lepší manévrovatelností. Výkon vozu utvrzuje nový sportovní výfuk.

Brabus vedle nového kitu D3 S nabízí také stylingový balíček s modifikovanými spojlery a v nabídce nechybí ani nový podvozek, brzdy a exkluzivní interiér. Ceny nebyly stanoveny.

-jj-
redakce@autodoplnky.cz
Foto: Archiv

 

Mercedes C 220 CDI Brabus

 

Mercedes C 220 CDI Brabus

 

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek