Tuning REDAKCE

Mercedes chystá Arrow460 (30.09.2013)

NOVINKY – Mercedes-Benz Arrow460 Granturismo je celý název nového modelu německé automobilky. Nenechte se ovšem mýlit, novinku sice můžeme zařadit vedle třídy S, nicméně Arrow460 je luxusní jachta. Automobilka informaci o tom, že bude novinku vyrábět, zveřejnila na Monaco Yacht Show, které o tomto víkendu právě skončilo.

Mercedes-Benz vedle informací o jachtě představil i nové designové příslušenství. Vše v luxusním duchu. Návštěvníci show mohli dokonce vidět dvoumetrový model připravovaného mořského „granturisma“. Ve skutečnosti totiž jachta bude mít čtrnáct metrů a nabídne to, co Mercedes obyčejně nabízí ve své nejvyšší třídě: nové technologie, luxus a nejvyšší kvalitu.

Jachta se chlubí na rozdíl od jiných luxusních lodí proporcemi klasického automobilu. Tedy dlouhou přídí, kabinou a zádí. To vše v designu vozů Mercedes. Tento rys lze vypozorovat především díky profilu bočních oken. Velmi atraktivní je však řešení otevírání předního okna, které zajišťuje dostatek místa a čerstvý vzduch v případě sezení uvnitř kabiny.

Mercedes pro novinku použil nejkvalitnější hovězí kůži a dřevěné panely vyrobené z eukalyptu. Jachta nabídne prostor až deseti pasažérům, díky koncepci modelu mohou využít i diskrétního vnitřního prostoru.

Podle dostupných informací vyrobí Mercedes ve spolupráci s Silver Arrows Marine speciální Edition 1, která bude vyrobena v počtu deseti kusů. V útrobách najdeme dva 473 koňové dieselové agregáty. Za novinku zájemci zaplatí 1,25 milionů eur. První dodávky jsou naplánovány na leden 2015.

Na závěr je nutno uvést, že Mercedes se nenechá unést jen spoluprací na luxusní jachtě, důkazem může být i helikoptéra Eurocopter EC145.

Dopřejte svému vozu údržbu s výrobky SONAX - se slevou 20%.

-jj-
Foto: Archiv

 

 

Mercedes chystá Arrow460

 

Mercedes chystá Arrow460

 

Mercedes chystá Arrow460

 

Mercedes chystá Arrow460

 

Mercedes chystá Arrow460

 

Mercedes chystá Arrow460

 

Mercedes chystá Arrow460

 

Mercedes chystá Arrow460

 

Mercedes chystá Arrow460

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek