Tuning REDAKCE

Mercedes odhalí nové CLC (10.01.2008)

Mercedes odhalí nové CLCNOVINKY - Dvě hvězdy se sešly ve foto studiu. Topmodelka Eva Padberg a nové sportovní kupé Mercedes Benz CLC budou hlavními protagonisty připravované akce Mercedes Benz Fashion Week, která se uskuteční v Berlíně na konci ledna. Nové kupé CLC si právě na této akci odbyde svou světovou premiéru. Není divu, že automobilka je na fotografie skoupá. Jediný obrázek, který máme bude společně s dalšími sloužit ke klíčové propagaci celé berlínské akce. Část vozu, která je na fotografii vidět vypadá velice lákavě a spoustu návštěvníků bezesporu do Berlína naláká.

"Výběr Evy Padberg jako ambasadora naší značky propůjčuje celé akci fascinující tvář dlouhotrvajícího závazku k módním trendům," řekl Olaf Göttgens z automobilky Mercedes-Benz. "Jako Berlín, Eva ve své osobě představuje mladý a moderní životní styl. To je přesně způsob, jak chceme představit nové sportovní kupé, na akci Mercedes-Benz Fashion Week v Berlíně," dodal Göttgens. Eva Padberg je u Mercedesu, coby tvář značky již od května minulého roku.

Autorem fotografií mladé modelky a a nového kupé je Ellen von Unwerth. Známá fotografka vystihla ve své kolekci vztah mezi módou a elegancí současného designu Mercedesů. Stejně jako móda, také automobil je v současné době vyjádřením osobního stylu. Zvláště pokud jde o exkluzivní kupé. Model CLC, který disponuje v základu výkonem 184 koní, se začne prodávat již v červnu tohoto roku.

Mercedes-Benz Fashion Week se uskuteční v berlínské Postbanhof (dřívější městské vlakové nádraží) od 27. do 31. ledna. Na akci se představí značky 30paarhaende, Heiress, Hugo, Intuitive, Joop!, Macqua, Michalsky, Marcel Ostertag, Sinemus, Stefan Eckert, Strenesse, Suzana Peric, Unrath & Strano, Sisi Wasabi nebo Zac Posen.
-jj-
redakce@autodoplnky.cz
Foto: Archiv

 

Mercedes odhalí nové CLC

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek