Tuning REDAKCE

Mercedes představuje F800 (22.02.2010)

NOVINKY – Mercedes-Benz F800 je sice jen konceptem, ale prozrazuje nám velmi důležité informace. Takhle nějak bude vypadat příští generace Mercedesu CLS. To ovšem není to jediné, co ženevská premiéra tohoto konceptu přinese. Automobilka prý chystá baby CLS, menší čtyřdveřový sportovní sedan, který nemá být ničím jiným než právě konceptem F800. Oficiální fotografie prozrazují, že se máme na co těšit.

Malý bratr CLS zatím nemá jméno. Tedy kromě koncepčního označení, které stejně ve své sériové verzi sundá. Nyní je otázkou, kam chce Mercedes nový model zařadit. Možná by stačila jen odnož třídy C. Možná je všechno jen marketingová strategie jak přilákat zákazníky a ve finále se dočkáme jen jednoho CLS, a F800 je právě tím pravým nefalšovaným nástupcem. Možná. Podle všeho by ale nový model měl vyplnit mezeru mezi třídou C a E.

Pokud si prohlédneme fotografie, zjistíme, že koncept je velmi inovativní. Pokud se dostane do série, zapomeňme na podivně tvarovanou záď, posuvné dveře na zádi nebo futuristický interiér. Nic takového se do sériové verze nedostane. Zato bychom se ale mohli dočkat velmi zdařilé přídě a hlasy ze zákulisí hovoří o tom, že podobná světla dostane i CLS. Pokud tomu tak bude, spousta lidí změní své sny o Gullwingu a zaměří je jiným směrem.

F800 má být studií ekologického vozu poháněným elektromotory a benzínovou jednotkou. Na další informace zatím netrpělivě čekáme. Již brzy se dozvíme více.

Tuningové díly na vozy Mercedes naleznete v našem shopu ZDE

-jj-
redakce@autodoplnky.cz
Foto: Archiv


Mercedes představuje F800

Mercedes představuje F800

Mercedes představuje F800

Mercedes představuje F800

Mercedes představuje F800

Mercedes představuje F800

Mercedes představuje F800

Mercedes představuje F800

Mercedes představuje F800

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek