Tuning REDAKCE

Milovice po sedmé (19.06.2007)

SRAZY - Za tři stovky je vstup na sraz za auto a dvě osoby velmi přijatelný. Vstup za každou osobu navíc je přitom jen 50 Kč, takže čtyřčlenná posádka se na sraz dostala za čtyři sta korun. I z takového pohledu lze vidět Tuning sraz v Milovicích jako velice slušný. Minulý víkend se navíc konal po sedmé a vedle tradičně oblíbených sprintů představil v programu i novinky typu erotické myčky nebo exhibici driftujících vozů. Počasí bylo slušné a na letišti Boží Dar u Milovic se sešly velice zajímavé vozy, které se utkali v klání o nejlepší tuning.

U vstupu dostali opět právo soudit vozy pořadatelé. Pokud se tedy některým vozům na čelním skle objevilo X, pak se právě tyto automobily mohly ustájit v sekci libovek - tedy vozů, které jsou bezkonkurenčně nejlepší. Přitom písmenem X mají podle informací pořadatele být označeny pouze vozy v kompletní úpravě. To ovšem při vjezdu častokrát není vidět a u vstupu se rozhodně nikdo neobtěžoval sledováním, jestli má někdo upravený motor nebo v kufru ukrytou výkonnou aparaturu.

Sprinty na čtvrt míle se opět setkaly s přízní návštěvníků. Novinkově zde bylo možno sledovat průběžné pořadí ihned po projetí vozu cílem. Kdo se potřeboval zbavit starých pneumatik, měl možnost se utkat s ostatními soupěři v soutěži gumování. Atraktivitu soutěží pak zvyšovala možnost získání pohárů za nejlepší tuning díky pečlivě rozděleným kategoriím.

Pro lepší obrázek o srazu mrkněte do fotogalerie.

-jj-
redakce@autodoplnky.cz
Foto: Tomáš Huliak, Katarína Melicherová

 

Kompletní fotogalerii naleznete ZDE

 

 

Milovice po sedmé

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek