Tuning REDAKCE

Mimoňské války opět úspěšně (25.08.2008)

Mimoňské války opět úspěšněSRAZY – Ačkoliv to letos vypadalo, že štafetu po největších srazech v Hradci Králové a v Mimoni převezme někdo jiný, Sandymu a jeho partě se přece jen podařilo 13. pokračování Mimoňských válek připravit a uskutečnit. A dopadly velmi dobře, i když s počasím to bylo především v pátek na štíru. Sobota však už byla oblačná a především odpoledne se objevilo také slunce.

Programově jsou Mimoňské války velmi našlapané. Ve stejný čas se tu koná několik různých soutěží. Kdo má zájem, může jít na drifty, jiný na soutěžní klání ve sprintech. Po ploše vojenského letiště jezdí vozy za pět, ale také za sto tisíc, milion i několik milionů korun. U nás letos naprosto zvítězil Burák z pixarovského filmu Auta. Zlaté české ručičky opět ukázaly, jak šikovné jsou. Na scéně ovšem nechybělo Lamborghini, Porsche nebo Ariel Atom. Vozy Audi zde zastupovalo nejen nové TéTéčko, ale také model S5 nebo R8. Nejkrásnější vozy byly opět k vidění v soutěži show and shine, respektive v centru dění dalšího kola Tuning Cupu. Zde se první liga českých tunerů snažila obhájit co nejvyšší počet bodů.

Pro milovníky jemné erotiky zde byla připraveno několik „pomalovaných“ dívek a při představování vozů v Tuning Cupu pózovaly u aut krásné modelky. Fotografie najdete v Novinkách ve článku Holky z Mimoně.

Mimoňské války si drží svůj prim a vypadá to, že kvalita tohoto srazu poroste i nadále.

Jelikož obrázky řeknou vždycky více než tisíc slov, mrkněte do naší fotogalerie.

-jj-
redakce@autodoplnky.cz
Foto: autor, František Brnický

 

Mimoňské války opět úspěšně

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek