Tuning REDAKCE

Mitsubishi Colt Black Hawk (22.05.2007)

Mitsubishi Colt Black HawkTUNING – Tovární tuning nabízí už spousta automobilek. U výrobců totiž zjistili, že je lepší vytvoření speciální edice modelu přímo v automobilce, než tento „kšeft“ přenechat individuálním tuningovým firmám. Nyní se tak objevuje Mitsubishi Colt v edici Black Hawk.

Černý Jestřáb přitom nenabízí ani v nejmenším to, co jsme mohli vidět ve válečném filmu Black Hawk sestřelen. Nemá vrtuli ani nelítá. A to doslova. V úpravě nenajdete ani špetku zásahu do motorového prostoru. Vůz tak můžete koupit s tradiční paletou motorů od 1,1 litrového tříválce k nejvýkonnějšímu čtyřválci o obsahu 1,5 litrů dopovaného turbem. Ten nabízí výkon 150 koní.

Black Hawk je založen na optickém tuningu. Černá barva kontrastuje s bílými rychlými pruhy po celé karoserii. Sportovní založení vozu alespoň opticky představují použité šestnácti a sedmnácti palcové elektrony s pneumatikami 205/45 R16 a 205/40 R17.

Vůz, který jede maximálkou 210 km/h ve své nejsilnější verzi lze koupit s pozměněným interiérem. Sportovní sedadla, sportovní volant, výkonnější audio aparatura zajišťují exkluzivnější pojetí malého hatchbacku. Cena nebyla stanovena, ale je jisté, že se Black Hawk vyrobí v počtu 400 vozů.

-jj-
redakce@autodoplnky.cz
Foto: Archiv

 

Mitsubishi Colt Black Hawk

 

Mitsubishi Colt Black Hawk

 

Mitsubishi Colt Black Hawk

 

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek