Tuning REDAKCE

Multimediální Hulk (09.02.2007)

Multimediální HulkTUNING – Hulk: zelená potvora, kterou kdysi ztvárnil Arnoldův sparing partner Columbo. Malý svalnatec byl jedním z několika málo bodybuilderů, který se dostal na televizní obrazovky. Vedle rakouského guvernéra státu Kalifornie se tak stal díky svým svalům známý. Scion tC je svalnatým kupátkem a v představované zelené barvě tak trochu vzdáleně superhrdinu Hulka připomíná.

V České Republice je na prodej v současné chvíli jen jeden a jeho cena v bazaru je téměř šest set tisíc korun. Má jemný střih japonského kupátka a svaly vyhnané steroidy zvýrazňují blatníky a mohutnou příď. Pod kapotou má 2,4 litrový motor VVT-i a 161 koní. Nic moc na těžkou potvoru, ovšem po tuningovém zásahu je to s ním lepší.

Firma Pioneer šla na tuto úpravu celkem logicky. Řvoucí zelený lak, dokonalé ozvučení a perfektní zástavba třiačtyřiceti palcové plazmy do prostoru kufru. Systému GM-D510M sekunduje navigace AVIC-N2 – obě od Pioneeru. Dvanácti palcový subwoofer je model TS-SW124D. Reproduktory ve víku kufru se dočkaly kloubu, tudíž jsou výklopné směrem k divákovi, který zrovna sleduje film na velkoplošné obrazovce.

Vůz se dočkal extrémního tuningu, kterému vévodí především hodně složitá záď s netradičním tvarování výfuku. Bohužel nemáme o vozu více informací, ale pouze pohled na fotografie je výbornou inspirací pro nadcházející sezonu.

-jj-
redakce@autodoplnky.cz
Foto: Archiv

 

Multimediální Hulk

 

Multimediální Hulk

 

Multimediální Hulk

 

Multimediální Hulk

 

Multimediální Hulk

 

Multimediální Hulk

 

Multimediální Hulk

 

Multimediální Hulk

 

Multimediální Hulk

 

Multimediální Hulk

 

Multimediální Hulk

 

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek