Tuning REDAKCE

Murciélago LP640 Hamann (30.04.2007)

Murciélago LP640 HamannTUNING – O ďábelském Murciélagu LP640 v úpravě tuningové firmy Hamann jsme psali již na konci ledna tohoto roku. Ovšem tehdy jsme obdrželi pouze mizivé informace s fotografiemi. Nové fotografie nedorazily, ovšem skupina informací se rozrostla. V bílé barvě působí LP640 naprosto luxusně a dvaceti palcové černé elektrony pouze podtrhují exkluzivní dílo z dílny zkušených úpravců.

Vůz je nazýván stíhačkou na kolech pro závodní trať. Může za to aerodynamický set spojlerů, které zahrnují v zadní části difuzér a místo pro dvojité koncovky výfuku, z nichž každá má průměr 120 milimetrů. Veškeré doplňky na karoserii jsou vyrobeny kevlarových vláken a vedle zatraktivnění vnějších partií je úprava také funkční. To dokazují boční nasávače vzduchu v předním spojleru nebo úprava prahů.

Nový výfukový systém má prý zvuk závodních vozů. Bohužel jsme neslyšeli zvuk Lamborghini v této úpravě, ale jistá představivost v kombinaci s dostupnými informacemi nám dovoluje se vžít do řidiče LP640 Hamann na závodní trati.

Kola mají dvacet palců. Na přední nápravě obouvají pneumatiky o rozměru 235/30 ZR20 a na zadní o rozměru 325/25 ZR20.

Interiér je možné doplnit dle přání zákazníků. Hamann připravil speciální set, který dokáže navodit opravdovou závodní atmosféru. Set má přesně osm karbonových dílů a kromě pedálů obsahuje také hlavici řadící páky nebo změnu ovládacích panelů. Připraveno je i možné přečalounění interiéru a zástavba zvukové aparatury.

Cena nebyla zveřejněna.

-jj-
redakce@autodoplnky.cz
Foto: Archiv

 

Murciélago LP640 Hamann

 

Murciélago LP640 Hamann

 

Murciélago LP640 Hamann

 

Murciélago LP640 Hamann

 

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek