Tuning REDAKCE

Murciélago od Versace (04.07.2008)

Murciélago od VersaceTUNING - Versace by měl radost. Módní návrhář sice již nikdy nic nevymyslí, ovšem na spojení svého jména s ikonou automobilového světa by jistě byl hrdý. Minimálně jeho žena Donatella je! Společnost Versace spolupracuje s Lamborghini od roku 2006. Nyní se ovšem pustili do modelu Murciélago LP 640 Roadster, který bude označen atraktivním názvem Versace.

Spolupráce probíhala s profíky z Lamborghini Design Center, kteří zajistili přípravu dalších úprav a hlavně funkčnost nainstalovaných komponentů. LP 640 Roadster má v úpravě Versace pastelovou bílou barvu, kterou zdobí motiv značky Versace. Setkáme se s ním na spodní straně dveří či uprostřed na předním spojleru. Stejný motiv později najdeme také v interiéru, neboť zdobí střední díl sedadel.

Pod kapotou je sériový dvanáctiválec s tím rozdílem, že poprvé u této verze se objevila transparentní kapota, která odhaluje motor všem, kdo má zájem prohlédnout si vůz zblízka.

Zvláštností na modelu bude také řada doplňků, kterou na fotografii zastupují kožené tašky. Chybět však nebudou ani kufry, rukavice, jezdecké boty, pásek, peněženka nebo klobouk. Všechno příslušenství je vyrobeno ručně.

Pokud ovšem nebudete chtít Lambo Versace, doplňky budou k dostání v buticích Versace a ve vybraných showroomec Lamborghini v listopadu tohoto roku.

-jj-
redakce@autodoplnky.cz
Foto: Archiv

 

Murciélago od Versace

 

Murciélago od Versace

 

Murciélago od Versace

 

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek