Tuning REDAKCE

Murcielago pro odvážné (16.10.2009)

TUNING – Jsou automobily, které se bez tuningu neobejdou, pak ty, kterým tuning sluší a v poslední řadě ty, které upravovány být vůbec nemusí. Těch posledních mnoho není, ale zcela jistě k nim patří Lamborghini Murcielago LP640. Nicméně německá společnost JB Car Design vytvořila tuningový kit, který nyní nabízí všem majitelům automobilu. A po shlédnutí obrázků nám jistě dáte za pravdu, že by se vůz vyjímal v dalším pokračování Rychle a zběsile.

Extrémní Murcielago se dočkalo navýšení výkonu. Za 28 tisíc euro lze pořídit základní balíček s upgradem výkonu na 710 koní. Druhá varianta zatím nebyla oceněná, nicméně dokáže motor dostat k výkonu až 750 koní. S takovými hodnotami může dvanáctiválec nakopnout supersport až k 370 kilometrové rychlosti za hodinu. Co se skrývá za navýšením výkonu, bohužel společnost neuvádí. Víme, že se automobil těší z kompletního nového výfukového systému na zádi zakončeným masivními koncovkami.

Exteriér vozu působí velmi akčně. Speciální lakování JB car Design nazavali „Blood to Black Diamond“, což podtrhují odstíny krvavé až vínové a černé barvy. Aerodynamický paket obsahuje přední a zadní spoiler, zadní difuzor, boční prahy a nový kryt motoru. Exteriér podtrhují třídílná dvaceti palcová kola Schmidt Revolution obutá v pneumatikách Michelin o rozměrech 265/30 vepředu a 335/30 vzadu.

Interiér je vyveden v karbonu, kůži a semiši. Působí velmi luxusně a cítit se v  něm bude dobře každý, který si zvolí své oblíbené barvy.

Kompletní model upravený německou firmou vyjde zájemce na půl  milionu eur. Automobil na obrázcích je na prodej, jde o model 2008 s 9000 najetými kilometry. Pro zájemce může být k mání za 335 tisíc euro.

-jj-
redakce@autodoplnky.cz
Foto: Archiv

 

Murcielago pro odvážné

Murcielago pro odvážné

Murcielago pro odvážné

Murcielago pro odvážné

Murcielago pro odvážné

Murcielago pro odvážné

Murcielago pro odvážné

Murcielago pro odvážné

Murcielago pro odvážné

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek