Tuning REDAKCE

Mustang Giugiaro (29.11.2006)

Mustang GiugiaroTUNING – Giugiaro vytvořil Mustanga, který bude mít obrovský úspěch u Evropanů. V novém designu se totiž velice podobá italským supersportům a to díky naprosto přepracované zádi. Příď stále připomíná Mustang ovšem přepracovaný design ubral Mustangu na dravosti a přiblížil ho k italským „placičkám“.

Nový Ford Mustang od Giugiara bude vystaven na autosalonu v Los Angeles. Americká ikona se v úpravě italského designéra probudila do smyslných křivek svalů a dokonalých detailů. Celkově je vůz delší o jeden centimetr. Zadní čelo a svítilny byly přepracovány a přední část se drží osvědčeného standardu, i když v této verzi jde o velice jemný výraz. Nejvýraznější je pak celoskleněná střecha vozu.

Pod kapotou zní osmiválcový motor s dvěma kompresory a výkonem přes pět set koní. Díky novému výfukovému systému zní lahodným orchestrem a podtrhuje tak výraz celého vozu. Dveře se otevírají vertikálně ve stylu Lamborghini.

Dokonalou úpravou je pak interiér. Po americkém levném zpracování je italská verze naprosto dokonalou ukázkou stylového luxusu. Milovníci koní pravděpodobně zkritizují potahy z koňské kůže.

Zatím nejsou k mání žádné zprávy, které by prozradily, že by tento koncept někdy vyjel na silnici. Italský Mustang však bude mít V LA stoprocentní úspěch.

-jj-
redakce@autodoplnky.cz
Foto: Archiv

 

Mustang Giugiaro

 

Mustang Giugiaro

 

Mustang Giugiaro

 

Mustang Giugiaro

 

Mustang Giugiaro

 

Mustang Giugiaro

 

Mustang Giugiaro

 

Mustang Giugiaro

 

Mustang Giugiaro

 

Mustang Giugiaro

 

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek