Tuning REDAKCE

Návrat Audi sk.B se nekoná (18.01.2013)

NOVINKY – Asi není nadšence do rallye, který by neznal ikonu skupiny B těchto závodů. Vůz, který ohromil svým výkonem a ovládáním na různých druzích povrchu je legendou závodů rallye. My nyní máme dvě fotografie Audi A7, které vypadá zrovna tak. Možná by to mohlo být Audi RS7 s pulzujícím přeplňovaným osmiválcem pod kapotou o výkonu 550 koní – koneckonců, to jsme mohli vidět tento týden na detroitském autosalonu. Možná bychom se ale spokojili s S7 a výkonem 420 koní.

Tak či tak, Audi bohužel žádný rallye monopost nechystá. Tedy alespoň ne takový, který by oslavil úspěchy někdejšího Quattra. Dvě fotografie jsou dílem belgického internetového zpravodaje Autofans.be, jehož členové chtěli dát modelu RS7 trochu ingrediencí rallye. A jaký jiný model pro tyto účely vybrat, než legendární Audi Quattro S1 skupiny B.

Na první pohled je jasné, že RS7 vychází z původního modelu. Přední masku doplňuje šest přídavných světel, vůz obouvá stejná kola jako originál a barvy jsou naprosto stejné jako u legendárního modelu, a to včetně reklamních nápisů. Jen závodní číslo chybí. Tvůrci se nenechali inspirovat obrovským křídlem původního vozu a na zádi nechali to původní.

Pieter Aertgeerts ze serveru Autofans chápe dvě grafické úpravy jako poctu skupině B závodů rallye. Spousta čtenářů, tedy rozhodně těch dříve narozených, jistě tuto snahu ocení. I když je škoda, že se s Audi RS7 v rallye nesetkáme.

Připoutejte se k silnici s podvozky KONI.

-jj-
Foto: Archiv

 

 

Návrat Audi sk.B se nekoná

 

Návrat Audi sk.B se nekoná

 

Návrat Audi sk.B se nekoná

 

Návrat Audi sk.B se nekoná

 

Návrat Audi sk.B se nekoná

 

Návrat Audi sk.B se nekoná

 

Návrat Audi sk.B se nekoná

 

Návrat Audi sk.B se nekoná

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek