Tuning REDAKCE

Nenažrané BMW (28.03.2005)

tuning-aktuality/00_rok_2005/28_03_2005_bmw/logo_01Nenažrané BMW

Celý svět se dělí na dvě skupiny. Jedna je ta, která miluje výtvory Chrise Banglea. Druhá je pak tou, která jeho kreace odsuzuje. Ať už jste v kterékoliv skupině, fakt je ten, že BMW je v současné době přímo vyhledávanou možností tuningu a úprav. Naprosto zběsilou kreací je úprava od německé firmy Hartge. Jde o kupé šestkové řady. A tentokrát nezůstalo jen u dolazování exteriéru, ale naprosté změně rysů tohoto vozu.

Styling karoserie se dočkal změny masky a z naprosto ostrého žraloka se stala nenažraná bestie, která se zvětšením „tlamy“ bude lepit na dálnicích na všechny pomalejší bavoráky. Pokud vlastníte sportovní kupé šestkové řady, pak jistě oceníte, že všechny díly lze u firmy Hartge koupit.

Body kit obsahuje vedle spojlerů také emblémy, které lze jednoduše vyměnit. Pokud tak nechcete jezdit v klasickém BMW, není nic jednoduššího než znak na přední a zadní kapotě vyměnit za logo Hartge.

Celkově je BMW sníženo o 30 mm a tato úprava se vztahuje i na verzi kabriolet. Vedle klasických změn jako je výfukový systém nebo litá kola, se změn dočkaly také brzdy.  Jednadvaceti palcová kola jsou obuta do pneumatik 255/30 vepředu a 295/25 vzadu.

Automobil vyniká díky úpravám mnohem lepšími jízdními vlastnostmi. Vzhled vozu nenadchne každého, ale rozhodně odliší majitele od ostatních šestek.

-jj-
redakce@autodoplnky.cz
Foto: Archiv

 

mask/orange_ctverec  Pár obrázků BMW v úpravě Hartge

     
     

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek