Tuning REDAKCE

Nissan začne vyrábět Juke-R (04.05.2012)

NOVINKY – Nissan Juke-R kolem sebe vyvolal velký povyk. Malé SUV Juke, které má pod kapotou motor z modelu GT-R naprosto šokovalo na nejrůznějších závodních okruzích. Nissan se dlouho snažil celý svět přesvědčit, že bude existovat pouze jeden kus. Nátlak zájemců byl však větší. Nissan nyní informuje, že začne vyrábět malý crossover Juke-R. Ovšem jen v limitované edici.

Nissan nezveřejnil, kolik vozů vyrobí. Zatím eviduje tři závazné objednávky, z nichž dvě jsou od velmi respektovaných členů dubajské společnosti. Juke-R bude silnější než koncept místo šestiválce z GT-R MY10 o výkonu 485 koní dostane 545 koňový agregát MY12. Taktéž z GT-R.

„Juke-R byl původně plánován jako koncept, který je jakousi souhrou dvou neinovativnějších modelů,“ řakl Gareth Dunsmore, marketingový manažer modelu Juke. „Reakce byly v Dubaji vůči autu tak úžasné, že nám dokonce lidé nabízeli peníze za to, abychom představili silniční verzi.“

Podle něj se nedalo se třemi nabídkami na stole říci ne. „Rozhodli jsme se, že silniční verzi uvedeme do života. Nemůžeme přece odmítnout takové nadšence, kteří tolik chtějí náš vůz ve své sbírce aut. Juke-R se pomalu stává fenoménem a já osobně jsem velmi hrdý, že u toho mohu být,“ dodal Dunsmore.

Nissan očekává, že další zakázky přijdou v následujících čtyřech týdnech, kdy se informace o sériové verzi dostane mezi potenciální zákazníky. Výroba začne v létě. Cena zatím nebyla stanovena, očekáváme však šestimístné číslo. Samozřejmě v dolarech.

Nissan s informací o zahájení výroby Nissanu Juke-R zveřejnil také velmi atraktivní video, na které se můžete podívat níže.

Vyberte si z rozsáhlé nabídky náhradních dílů na všechny vozy.


-jj-
Foto: Archiv

 

 

Nissan začne vyrábět Juke-R

 

Nissan začne vyrábět Juke-R

 

Nissan začne vyrábět Juke-R

 

Nissan začne vyrábět Juke-R

 

Nissan začne vyrábět Juke-R

 

Nissan začne vyrábět Juke-R

 

Nissan začne vyrábět Juke-R

 

Nissan začne vyrábět Juke-R

 

Nissan začne vyrábět Juke-R

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek