Tuning REDAKCE

Nová M6 bez střechy (22.06.2006)

BMW M6NOVINKY – Je sexy, pekelně rychlá a do vzhledem k dnešnímu počasí naprosto nezbytná. Nová M6 od BMW svlékla košilku a ukázala se v celé své kráse. Debutuje již příští měsíc na British International Motor Show (18.-30.7.). A pozor: má 507 koníků pod kapotou!

O tom, že M6 je skvělá není pochyb. Odborná i laická veřejnost se rozplývá. Ovšem otevřená verze v prezentované tmavě hnědé metalíze bere dech nejen díky výkonům, ale také použitými technologiemi a designem. Luxusní verze otevřeného modelu by se měla objevit v prodeji již v září tohoto roku. V Anglii to vře, neboť právě tento model bude vůbec prvním, který se na British Motor Show objeví. Navíc jde o první BMW M šestkové verze, která je kabrioletem.

Pod kapotou najdeme 5 litrový desetiválec s výkonem 507 koní. Z nuly na stovku se tak sprintér dostane za 4,8 vteřin. Maximálka je limitována elektronicky, a to na maximální rychlost 248 km/h. Sekvenční manuální převodovka má sedm rychlostí a opět zde najdeme typický Drivelogic – stejné zařízení jsme viděli již v pětkovém eMku a šestkovém kupátku M6.

Luxusní kabriolet lze bez problémů využít i na dovolenou, neboť zavazadelník má 350 litrů. Interiér byl přepracován a pyšní se hliníkovými doplňky. Vůz je obut v devatenácti palcových kolech s pneumatikami 255/40 ve předu a 285/35 vzadu. Cena zatím ještě nebyla stanovena.

-jj-
redakce@autodoplnky.cz
Foto: Archiv

 

BMW M6

 

BMW M6

 

BMW M6

 

BMW M6

 

BMW M6

 

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek