Tuning REDAKCE

Nové Mini na scénu (21.08.2006)

NEW Mini CooperNOVINKY – Nové Mini je jednou z nejočekávanějších novinek letošního roku. Úchvatný miník oslnil již ve své první verzi a coby retro vůz s charakteristickým designem si vydobyl své místo na automobilovém trhu. Nyní se objevuje druhá generace Mini Cooperu, která se naštěstí nijak drasticky neliší od generace první.

Největší změnou na celém voze jsou nové přední i zadní světlomety. Celkově je vůz delší o šest centimetrů. Stejná zůstala maska, i když působí oproti první verzi menší. Celkově ale je Mini velice podobné prvnímu projektu, což ocení zejména skalní fanoušci Mini Cooperu. Interiér zůstal ve stejném duchu jako předchůdce. Zákazníci budou moci volit ze dvou odstínů koženého čalounění a čtyřech možnostech barevného sladění interiéru.

Pod kapotou najdeme čtyřválec o obsahu 1,6 litrů s výkonem 120 koní. Nachystán je ale také 1,4 litr a dieselový motor. Zákazníci ve standardu dostanou šesti stupňovou převodovku.

Na nový model se budou dodávat patnácti palcová kola, náročnější zájemci ale budou moci sáhnout po atraktivnějších sedmnáctkách. Zatím nebyla stanovena cena ani datum, kdy se Miník objeví na trhu.

-jj-
redakce@autodoplnky.cz
Foto: Archiv


 

NEW Mini Cooper

NEW Mini Cooper

NEW Mini Cooper

NEW Mini Cooper

NEW Mini Cooper

 

 

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek