Tuning REDAKCE

Nové Porsche 911 oficiálně (10.06.2008)

Nové Porsche 911 oficiálněNOVINKY – Přesně pátého července bude oficiálně představené nové Porsche 911. Čtyři nové modely, dvě kupátka a dva kabriolety budou opět nastaveny na pohon zadních kol, který budou dopovat výkonem šestiválce o obsahu 3,6 a 3,8 litrů. Novinkou u modelu automobilky Dr. Ing. h.c. F. Porsche AG, Stuttgart, bude přímé vstřikování paliva a dvojspojková převodovka nazvaná Porsche-Doppelkupplung (PDK). Tyto novinky by měly zlepšit chování vozu na silnici a zejména dynamiku automobilu.

Také Porsche jde ve směru s ekologií. Carrera Coupé by měla nabídnout průměrnou spotřeu 9,8 litrů na sto kilometrů. Dnešní čísla hovoří o průměrné spotřebě 11 litrů. Maximální výkon 3,6 litrového agregátu je zvýšen o 20 koní na celkových 345 koní. U silnějšího 3,8 litru je výkon mnohem zajímavější, a to 385 koní. S takovou sílou dokáže nová Carrera S Coupé sprintovat na maximální rychlost 300 km/h.

Nová generace vozů nabídne světlomety technologie LED, a to jak vepředu, tak vzadu. Na další informace si budeme muset ještě nějakou dobu počkat. Základní cena Carrery bude 69 600 euro. Kabriolet začne na 78 000 €.

-jj-
redakce@autodoplnky.cz
Foto: Archiv

 

Nové Porsche 911 oficiálně

 

Nové Porsche 911 oficiálně

 

Nové Porsche 911 oficiálně

 

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek