Tuning REDAKCE

Nový Lancer již v dubnu 2007 (13.11.2006)

Nový Lancer již v dubnu 2007NOVINKY – V roce 2007 nastane revoluce v oblasti sportovních sedanů. Mitsubishi totiž hodlá představit úplně novou verzi Lanceru, která bude z velké míry naplňovat původní podobu Conceptu X představeném v roce 2005. Čtyřdveřové sportovní auto bude v roce 2007 představeno v originálním agresivním designu s obrovskou „nenažranou“ tlamou. Japonská moderna si jistí místo v automobilovém průmyslu a s novým Lancerem boduje již coby skicou.

Na trh se nový Lancer dostane již v dubnu a a začne s motorovou variantou 1,5 litrového motoru s výkonem 110 koní. Ovšem má se i objevit v turbodieselu a dvoulitrovém turbu.

Ovšem nejzajímavější na nové generaci je, že s ní začíná také multimilionový investiční globální projekt, který umožní několika novým modelům automobilky Mitsubishi v příštích letech flexibilně reagovat na požadavky regionálních trhů. V novém projektu tak bude spousta variací pro trhy v Japonsku, Severní Americe, Rusku, Asii a Evropě. V rámci projektu bude představena rodina několika motorů, které by se měly dostat i do automobilů koncernů Hyundai a DaimlerChrysler.

-jj-
redakce@autodoplnky.cz
Foto: Archiv

 

Nový Lancer již v dubnu 2007

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek