Tuning REDAKCE

Nový Lancer již v dubnu 2007 (13.11.2006)

Nový Lancer již v dubnu 2007NOVINKY – V roce 2007 nastane revoluce v oblasti sportovních sedanů. Mitsubishi totiž hodlá představit úplně novou verzi Lanceru, která bude z velké míry naplňovat původní podobu Conceptu X představeném v roce 2005. Čtyřdveřové sportovní auto bude v roce 2007 představeno v originálním agresivním designu s obrovskou „nenažranou“ tlamou. Japonská moderna si jistí místo v automobilovém průmyslu a s novým Lancerem boduje již coby skicou.

Na trh se nový Lancer dostane již v dubnu a a začne s motorovou variantou 1,5 litrového motoru s výkonem 110 koní. Ovšem má se i objevit v turbodieselu a dvoulitrovém turbu.

Ovšem nejzajímavější na nové generaci je, že s ní začíná také multimilionový investiční globální projekt, který umožní několika novým modelům automobilky Mitsubishi v příštích letech flexibilně reagovat na požadavky regionálních trhů. V novém projektu tak bude spousta variací pro trhy v Japonsku, Severní Americe, Rusku, Asii a Evropě. V rámci projektu bude představena rodina několika motorů, které by se měly dostat i do automobilů koncernů Hyundai a DaimlerChrysler.

-jj-
redakce@autodoplnky.cz
Foto: Archiv

 

Nový Lancer již v dubnu 2007

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Seznam Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek