Tuning REDAKCE

Nový New Beetle 2010 (11.02.2008)

Nový New Beetle 2010NOVINKY – Nový Volkswagen New Beetle se chystá zavařit svým rivalům Mini Cooper a Fiat 500. Byl to přece Volkswagen, kdo odstartoval vlnu retro vozů. Ačkoliv je mnohými fanoušky motorismu neustále degradován, o model je ve skutečnosti obrovský zájem, bylo jich vyrobeno přes jeden milion. V roce 2005 se objevil koncept Volkswagen Dragster a údajně se tento model stane inspirací nového modelu, který svou premiéru bude mít na listopadové Los Angeles Auto Show.

Pod nový design vozů se podepíše Walter de´Silva a podle všeho se karoserie vozu na první pohled nezmění nijak extrémně. Znalci přesto změny k lepšímu uvidí. Pravé změnové orgie mají nastat až v interiéru, kde musí Volkswagen soupeřit s vysoce nasazenou laťkou konkurentů. Nové Mini i Fiat 500 jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a v jejich interiérech se sedí velice příjemně. Oproti tomu současný New Beetle neskutečně zaostává.

Zatím nemáme žádné informace, které by nás mohly přesvědčit, že nový New Beetle bude  ještě úspěšnější než přechozí model, ovšem podle dostupných fotografií lze soudit, že půjde o dílo minimálně zajímavé.

-jj-
redakce@autodoplnky.cz
Foto: Archiv

 

Nový New Beetle 2010

 

Nový New Beetle 2010

 

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek