Tuning REDAKCE

Objevili Yetiho ... nová Škoda? (02.03.2005)

tuning-aktuality/00_rok_2005/02_03_2005_yeti/logo_01Objevili Yetiho... nová Škoda?

Nezlobte se, ale nezačnu Vám tvrdit, že Yeti má v sobě něco mýtického nebo extra nebo prostě výjimečného. Tak začala už spousta článků na téma nové škodovky a mě postačí smýšlení o Yetim jako chlupáči ze zimy. Škoda se na ženevském autosalonu prezentovala více než atraktivně. Představuje zde totiž nový koncept vozu do nepohody nazvaný Škoda Yeti. Slogan Simply Clever tak doplní nový Discover the secret. V tomto případě zde opravdu lze objevovat tajné, neboť nová škoda, i když se velmi podobá svým konkurentům, nabízí řadu zajímavých prvků, které ji staví do zcela jiného světla.

Nové SUV potěší zejména rodinné výletníky, kteří by se s tímto vozem stoprocentně ztotožnili. Automobilka hovoří o vozu jako o automobilu, který je schopen vyrazit za dobrodružstvím. Dobrodružství teprve bude tento vůz protlačit do sériové výroby.

Nejde o agresivní terénní vůz, který umožní jízdu napříč divočinou. Alespoň tak to tvrdí na internetových stránkách přímo Škoda Auto. Yeti je ideální prostředník pro dosažení všech vytyčených cílů, partner pro všechny aktivně žijící lidi.

Ve skutečnosti Yeti vychází ze studie Roomsteru. Automobilka tak naznačuje možný směr výroby v příštích letech. Po vysokých prodejních úspěších se automobilka dostala k rozhodnutí dát Roomsteru zelenou a není od věci, že finální automobil může mít něco i z tohoto vozu, pokud nebude stejný.

S tuningem tento vůz pravděpodobně nebude mít nic společného, ale jako přítel na dlouhé cesty za outdoorovými aktivitami nemusí být špatný. Yeti nyní plní stránky všech motoristických časopisů, takže nemá smysl nyní psát více informací, než které byly dány. Jistý je pohon předních kol a některé motory ze současné nabídky automobilky.

 

-jj-
redakce@autodoplnky.cz
Foto: Archiv

 

mask/orange_ctverec  Pár obrázků studie Škoda Yeti

     
     

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek