Tuning REDAKCE

Obr od B&B (03.08.2005)

Tvrdě konkuruje Porsche Cayenne. Šlape na paty excelentnímu Infinity. Drží si neuvěřitelnou formu a ředitelé různých podniků nejen v Čechách si ho objednávají jako své nové služební auto. Na dálnici je vysoký a široký a jeho xenony nahání strach všem pomaleji jedoucím vozům. Volkswagen Touareg nelze nechválit a jeho vlastnictví je stejným luxusem jako vlastnit jakýkoliv jiný sportovní vůz. A teď si představte, že zrovna ten váš má pod kapotou motor V6 3.0 TDI a je upraven od B&B. Že Vám to nic neříká?

Hned v úvodu je důležité prozradit, že tento vůz exceluje 300 koňskými silami. Pokud se Vám zdá tento výkon až moc vysoký, firma upravuje motory od 275 koní. Síla a rychlost jasně koresponduje s exteriérem vozu, který B&B vybavila aerodynamickým body kitem.

Elektronicky stavitelný podvozek umožňuje snížit vůz o více než 30 mm. B&B opatřil vůz třiadvaceti palcovými koly s pneumatikami o rozměrech 315/25.

Tuareg od B&B je vozem ve vysoké třídě. Úpravy v motoru, výfukový systém, podvozek a bodykit z něj dělá žádaného obra, který se nezalekne ani sportovních placek.

 

-jj-
redakce@autodoplnky.cz
Foto: Archiv

VW Touareg

 

VW Touareg

 

VW Touareg

 

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek