Tuning REDAKCE

Octavia Combi oficiálně (20.02.2013)

NOVINKY – Automobilka Škoda včera zveřejnila první dvě oficiální fotografie nového modelu Octavia ve verzi combi. Novinka, která se zatím prodává ve verzi liftback, se pochlubí svěží architekturou a detaily, které osvěžují jinak stále velmi konzervativní model české značky. Škoda Octavia Combi bude oficiálně představena na začátku března v rámci ženevského autosalonu. Těm, kteří už dnes přemýšlejí, jestli koupit raději liftback nebo combi, automobilka konečně odpověděla a nabídla alternativu.

Na první pohled je jasné, že novinka narostla na rozměrech. Oproti předchozí verzi vypadá spíš jako Superb, ačkoliv delší je jen devadesát milimetrů. Širší o 45 milimetrů. Významně se zvětšil stejně jako u sedanu rozvor kol, a to o 110 milimetrů. „Naše Škoda Octavia Combi nabízí pasažérům na zadních sedadel více místa pro nohy. Před koleny zbude pasažérům ještě sedmdesát tři milimetrů místa. Navíc zavazadlový prostor má velikost 610 litrů, což je v daném segmentu nejvíce,“ řekl člen představenstva Škody Frank Welsch.

Po sklopení zadních sedadel mohou zákazníci očekávat obrovský prostor o objemu 1740 litrů.

Stejně jako Octavia v liftbacku, také combi nabízí oboustranné koberečky, tedy z jedné strany gumové, z druhé strany látkové. Nechybí tradiční držáky pet lahví, či držáky multimediálních zařízení.

Co se týče nabídky motorů, Škoda paletu agregátů hodlá představit až v Ženevě. Základní nabídku bude ovšem zcela jistě sdílet s modelem liftback. Chybět nebude verze GreenLine. Ta nabídne spotřebu 3,5l/100km a emise CO2 nižší než 89 g/km.

Vyberte si z nabídky homologovaného denního svícení.

-jj-
Foto: Archiv


 

Octavia Combi oficiálně

 

Octavia Combi oficiálně

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek