Tuning REDAKCE

Okřídlená M6 od Hamanna (16.10.2006)

Okřídlená M6 od HamannaTUNING – Rozšířit, zvětšit, dát křídla! Tak asi vypadaly rozkazy šéfa tuningové společnosti Hamann, když zadával projektovým inženýrům úkol vytvořit extrémní edici vozu BMW M6. Široký bodykit s názvem Edition Race se bude líbit všem milovníkům opravdu extrémního tuningu. BMW M6 je pilou na silnici, ale je od něj očekáván určitý luxus. V tuningu od Hamanna se však M6 rovná všem dostupným supersportům.

Maximální rychlosti 320 km/h dosáhla firma odstraněním elektronického limitu Vmax. Desetiválec pod kapotou s výkonem 507 koní může být upraven ve třech krocích. Jedním z nich je navýšení maximálky na 300 km/h v závislosti na použitých kolech a pneumatikách. Druhou možností je navýšení výkonu o dalších 30 koní. Následující kit je ten z nejlepších: HM/M+60. Tento kit zajistí vozu nárůst dalších 60 koní na výsledných 567 koní. Nárůst 54 Nm krouťáku, což umožňuje rychlost přes 320 km/h.

Rudá barva nové M6ce sluší a bodykit rozšiřuje již tak impozantní sportovní placku. Vůz dává svým ztvárněním jasně najevo, že je připraven požírat italské supersporty a anglické klasiky. Bavorský koláček s čtveřicí chromových koncovek nového výfuku, který obouvá 19 a 20 palcová kola. V nabídce jsou však i jednadvacítky.

-jj-
redakce@autodoplnky.cz
Foto: Archiv

 

Okřídlená M6 od Hamanna

 

Okřídlená M6 od Hamanna

 

Okřídlená M6 od Hamanna

 

Okřídlená M6 od Hamanna

 

Okřídlená M6 od Hamanna

 

Okřídlená M6 od Hamanna

 

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek