Tuning REDAKCE

Opel Agila od Irmscheru (05.02.2008)

Opel Agila od IrmscheruTUNING - Nový Opel Agila, který je právem označován flexibilním vozítkem do města. Svou koncepcí a designem osloví spoustu zákazníků hledající malé auto, respektive druhé auto do rodiny. Tuningová firma Irmscher se postarala o to, aby městské auto vypadalo ještě lépe a atraktivněji. Ve druhé generaci již bylo prodáno 40 tisíc automobilů a podle vyjádření automobilky jde o velice úspěšný model.

Firma Irmscher působí na německém trhu přes čtyřicet let. I přes své letité zkušenosti se nebrání novým nápadům a u každé úpravy si dává pozor na to, aby dílo odpovídalo vysokým nárokům zákazníkům a jejich vkusu. U Agily Irmscher demonstruje vyšší standard zpracování a pojetí vozu coby automobil sportovní elegance. Spojler vozu obsauje spodní ochranné panely, s jakými se setkáváme u vozů SUV. Ty jsou vyvedeny v kontrastní šedi. Příď má novou masku chladiče ve stylu včelích pláství. Záď vozu pak stylizuje chromová koncovka výfuku.

Irmscher na vůz aplikoval šestnácti palcové elektrony. Ty zajišťují lepší stabilitu v zatáčkách a ve spojení s novým podvozkem větší zážitek z řízení. Bohužel nemáme další informace a fotografie upraveného interiéru chybí.

-jj-
redakce@autodoplnky.cz
Foto: Archiv

 

Opel Agila od Irmscheru

 

Opel Agila od Irmscheru

 

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek