Tuning REDAKCE

Panamera od Mansory (2009-10-21) (21.10.2009)

TUNING – Porsche Panamera je kontroverzním modelem do té doby, než ho člověk uvidí na vlastní oči. Mnohým fanouškům Porsche se údajně nelíbí, pak ale stačí vidět jeho robustní rozměry a člověk okamžitě pookřeje. Společnost Mansory přichází s prvními návrhy úpravy Porsche Panamera a skicy vypadají dokonale. Jestli bude Panamera vypadat v úpravě Mansory takhle, pak ji chceme mít v garáži!

Každý milovník sportovních vozů zjistí, že dvoudveřový vůz je velmi nepraktický. Zvlášť pokud čas od času potřebuje převézt další tři pasažéry. U dvousedadlových vozů je problém ještě daleko větší. Často tak dochází k tomu, že majitelé těchto vozů sáhnou po čtyřdveřovém sportovním vozu. Ty jsou ale zatím pořád příliš drahé a Panamera je toho důkazem. Možností je upravit nějaký ten sedan, ale to pořád není ono. Panamera má za sebou už úpravu od 9ff, Lumma Design, TechArt, Gemballa a TopCar. Beze studu řadíme úpravu od Mansory mezi nejlepší. A s motorem nic nedělejte, stačí nám tovární výkon nebo ne?

Společnosti Mansory zcela jistě. Na první pohled na obrázcích rozpoznáme nový aerodynamický kit, který čtyřdveřové Porsche naprosto mění. Přepracované jsou boční prahy, blatníky, spoilery i kapota. Celou úpravu mají doplnit jednadvaceti palcová kola.

Mansory očekává, že úprava bude hotová někdy na začátku příštího roku. Zákazníkům nabídne snížení díky novému podvozku o 35 milimetrů, nový sportovní výfukový systém a luxusní provedení interiéru v kůži včetně broušených hliníkových pedálů, nového volantu a dekorací z karbonu nebo kořenového dřeva.

ěMansory své kousky většinou představuje v limitované edici. Bohužel zatím nevíme, kolik vozů bude vyrobeno ani za jakou cenu. Zkrátit čekání si ale můžeme prohlížením prvních skic.

-jj-
redakce@autodoplnky.cz
Foto: Archiv

 

 

Panamera od Mansory

 

Panamera od Mansory

 

Panamera od Mansory

 

Panamera od Mansory

 

Panamera od Mansory

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek