Tuning REDAKCE

Panamera od Mansory (17.06.2010)

TUNING – Švýcarská tuningová společnost Mansory vypouští do světa další bestiální úpravu. Tentokrát se jedná o Porsche Panamera Turbo. Švýcaři německý supersportovní sedan nadopovali steroidy a donutily Panameru k výkonu 690 koní. Samozřejmostí je extrémní bodykit a opět nekonvenční provedení tentokrát ve výběru laku. Už nyní je údajně o novinku z jejich dílny velký zájem.

Společnost Mansory se zaměřila v prvé řadě především na design: nový přední spoiler s denními světly LED a zadní spoiler s brutálním difuzorem. Mnohem více však případné zájemce osloví obrovské karbonové křídlo na zádi a karbonová kapota. V karbonu najdeme i kryty výdechů na předních blatnících. Mansory se podařilo vytvořit dokonalou iluzi kupé, a to díky již zmíněnému křídlu. Panamera je obrovská a díky designu bodykitu na velikosti ještě nabývá.

Exteriér doplňují obrovská dvaadvaceti palcová kola v klasickém Porsche designu. Jsou modrá lemována žlutou barvou. Obouvají pneumatiky Dunlop SportMaxx o rozměrech 265/30 vepředu a 295/25 vzadu.  

Pod kapotou najdeme 4,8 litrový turbo agregát. Společnost Mansory zvětšila turbo, připravila nový výfukový systém a upravila elektroniku. Výsledkem je výkon 690 koní. Sériová verze nabízí výkon 500 koní. Vůz s pohonem na všechna čtyři kola sprintuje na stovku za čtyři vteřiny a dosahuje maximální rychlosti 328 km/h.

Mansory pracuje nyní na interiéru vozu. Zatím však fotografie firma nezveřejnila. Stejně tak netušíme, kolik bude zájemce tato úprava stát. U Mansory ovšem většinou překvapují relativně příznivou cenou.

Připoutejte se k silnici s podvozky KONI.

-jj-
redakce@autodoplnky.cz
Foto: Archiv


Panamera od Mansory

Panamera od Mansory

Panamera od Mansory

Panamera od Mansory

Panamera od Mansory

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek