Tuning REDAKCE

Panda od Novitecu (27.08.2004)

loga/autoklubPanda od Novitecu

Firma Novitec není na trhu žádným nováčkem a ostřílení tuneři vědí, že se zabývá především italskými vozy – Fiat, Alfa Romeo nebo Lancia. Na autosalonech stánek této firmy svítí modrou barvou a stejnou barvou se pyšní také poslední projekt firmy, a tím je Fiat Panda. Malý draveček, který nechce být dle reklamy nazýván „bejby“, disponuje 1.3 litrovým JTD dieselem o výkonu 83 koní. Těchto koní dosahuje samozřejmě za významné pomoci kontrolní jednotky „Powerrail“. Tato verze s 12 koňmi navíc oproti „běžné“ verzi, nabízí řidiči vyšší zrychlení a sportovnější odpich.

Malý oblíbený Ital se dočkal předního spojleru s chromovým rámem, který vůz (alespoň na fotografiích) zvětšuje do nezvyklých rozměrů. Vedle klasické sady spojlerů se však malý Fiat dočkal také střešního křídla, které je integrováno přímo jako součást střechy vozu a neruší linii automobilu.

Zadnímu spojleru vévodí dvě koncovky výfuku, které jsou součástí nového výfukového potrubí s nerezovým tlumičem. Koncovky mají průměr 80 mm.

Kola dělají automobil. Vůz je obut do patnácti palcových kol Novitec N6 s pneumatikami 195/50 pro intenzivnější kontakt s vozovkou a stabilnější jízdu ve vyšších rychlostech.

 

Jiří Juránek
redakce@autodoplnky.cz
Foto: Archiv  

 

mask/orange_ctverec  Pár obrázku Fiatu Panda od Novitecu

     
     
     
     

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek