Tuning REDAKCE

Panenský Týnec zase ožil (01.09.2008)

Panenský Týnec zase ožilSRAZY – Sever od Prahy tuningem žije. Minulý týden Mimoňské války, o právě proběhlém víkendu zase tuning v Panenském Týnci. Ač to ještě kolem desáté dopoledne vypadalo na nudnou akci, sluníčko si to rozmyslelo a na letišti v Panenském Týnci u Loun to zase žilo. Do Týnce přijela také řada zajímavých vozů, mezi kterými nechyběly leštěnky soutěžící v Tuning Cupu či několik roadsterů včetně několika Shelby Cober. V programu nechyběly ani sprinty ani gumování. Příznivci tuningu tak měli o zábavu postaráno.

Po delší době Vám přinášíme kromě plochy Tuning Cupu také fotografie z gumování a volné plochy. Za zmínku stojí, že v gumování přijali výzvu také majitelé předokolek. Mezi jinými se na ploše gumování ztrapnil majitel Opelu Astra. Naopak majitel Škody Favorit svůj vůz vůbec nešetřil a několikrát ho diváci sledovali se zatajeným dechem, to proto, aby se natvrdo řízený vůz nepřevrátil a neublížil jim. Pořadatel ovšem plochu gumování umístil nešikovně hned vedle konání Tuning Cupu. Majitelé leštěnek tak museli v některých případech kvůli prachu a nečistotám leštit vozy znovu.

Poslední kolo Tuning Cupu před velkým finálem bylo náročné, ovšem většina soutěžících se už těší na finálové klání do Brna. Více o srazu opět napoví bohatá fotogalerie.

-jj-
redakce@autodoplnky.cz
Foto: -jj-, František Brnický

 

Panenský Týnec zase ožil

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek