Tuning REDAKCE

Peugeot Flux Concept (03.09.2007)

Peugeot Flux ConceptNOVINKY – Francouzi začínají provok ovat automobilový svět. Se svými koncepty šokují majitele normálních vozů a provokují konzervativní automobilisty. Peugeot Flux Concept je vozem, který vyhrál čtvrté Peugeot´s Design Contest. Autorem inovativního vozu je Mihaï Panaîtescu. Aby to nestačilo, projekt je nyní ve zpracování závodní hry Project Gotham Racing 4, který je vytvářen studiem Bizarre Creations exkluzivně pro Microsoft®'s Xbox 360™ video herní systém.

Flux vyhrál celou soutěže po dlouhém výběrovém zpracování. Do soutěže bylo přihlášeno 4 029 projektů ze 113 zemí. Projekty byly zaslány na www.peugeotconcours-design.com mezi zářím až prosincem 2006.

Již v březnu tohoto roku bylo jasné, že Flux bude vystaven na Frankfurt Auto Show v září 2007. Peugeot´s Style Center a Microsoft Game Studio začalo pracovat na konkrétních projektech, aby tak zvěčnili autorovu vizi.

„Jméno Flux je inspirováno neustálými změnami v případě práce a zábavy. Tvar vozu rovněž reprezentuje vlastní průběh změny přes hladké, místy ovšem velice tvrdé linie. Jde o relativně malé auto, které měří 3,5 metru a je 1,65 metru široké. V útrobách by samozřejmě měl být motor na alternativní pohon a karoserie z těch nejlehčích materiálů,“ uvedl autor automobilu.

Vůz má mizivé šance na to, aby byl vyroben, takže jedinou možností, jak poznat nový Peugeot blíž, bude hra na Xboxu 360!

-jj-
redakce@autodoplnky.cz
Foto: Archiv

 

Peugeot Flux Concept

 

Peugeot Flux Concept

 

Peugeot Flux Concept

 

Peugeot Flux Concept

 

Peugeot Flux Concept

 

Peugeot Flux Concept

 

Peugeot Flux Concept

 

Peugeot Flux Concept

 

Peugeot Flux Concept

 

Peugeot Flux Concept

 

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek