Tuning REDAKCE

Phaeton Mythos Royal (18.12.2009)

TUNING – Pokud si představíme kompletní škálu modelů automobilky Volkswagen, zjistíme, že Phaeton patří k nejméně často upravovaným modelům. Přitom má potenciál díky silnému motoru a čistému designu karoserie. Podceňovaný model se nyní dostal do rukou německé firmy Hofele-Design, která připravila koncept Mythos Royale. Decentní tuning tak zdobí medvěd ve znaku.

Na první pohled si všimneme absenci tradičního znaku VW, místo něj si najdeme nejen na karoserii emblém s medvědem a označením Mythos. Mnohem větší pozornost u nás vyvolá dvoubarevné lakování karoserie a změněná maska chladiče. Žádné zbytečné doplňky, vše je provedeno v čistém řezu. Velmi decentně je upravený i přední spoiler. Díky úpravě Phaeton přišel o svůj robustní vzhled, v celkovém pojetí to však nevadí. V zadním spoileru najdeme integrované koncovky výfuku.

Inspirace dvoubarevného lakování přišla od Maybachu. Celou úpravu exteriéru zdobí dvaceti palcová kola. Díky celkovému snížení o 40 milimetrů vypadají ale kola opět menší, než ve skutečnosti jsou. Pod kapotou najdeme buď 280 koňový šestiválec, 335 koňový osmiválec, 450 koňový dvanáctiválec nebo 240 koňový šestiválec turbodiesel. Kdo rád spoří, ale nespokojí se s výkonem 240 koní, tomu Hofele-Design nabízí navýšení výkonu na 275 koní.

Mythos Royale se dočkal změn také v interiéru. Stejně jako v exteriéru, i zde se tuningová firma pustila do dvoubarevného provedení. Více než šedá kůže nás ale upoutá hnědá kůže se znakem medvěda. V kůži je i volant. Nychybí nové doplňky ve dřevě.

Cena úpravy nebyla zveřejněna.

-jj-
redakce@autodoplnky.cz
Foto: Archiv

 

 

Phaeton Mythos Royal

 

Phaeton Mythos Royal

 

Phaeton Mythos Royal

 

Phaeton Mythos Royal

 

Phaeton Mythos Royal

 

Phaeton Mythos Royal

 

Phaeton Mythos Royal

 

Phaeton Mythos Royal

 

Phaeton Mythos Royal

 

Phaeton Mythos Royal

 

Phaeton Mythos Royal

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek