Tuning REDAKCE

Porsche 911 Club Coupe (29.05.2012)

NOVINKY – Jen čtyři roky po spuštění výroby založilo sedm nadšenců do Porsche 26. května 1952 svůj první klub. Bylo to v Německu a jméno klubu je jednoduché: Porsche Club. Stejný rok se objevil druhý klub s šesti členy. Dnes je na světě 640 oficiálních klubů Porsche, které mají dohromady 181 tisíc členů v 75 zemích na celém světě. Klubovou činnost umí ocenit i Porsche. V aktuálním případě limitovanou verzí vozu Porsche 911 Club Coupe.

Šedesáté výročí klubové činnosti tak mohou členové Porsche Club oslavit nákupem vozu, který bude vyroben jen ve třinácti exemplářích. Jeden zůstane v Porsche muzeu, o dvanáct se musí podělit příznivci značky. Vůz je postaven na základně Porsche 911 Carrera S. Elegantní zelená barva nese označení Brewster Green. Kromě barvy u Porsche změnili vzhled předního spoileru, na zádi můžeme obdivovat „kachní ocas“, tedy relativně decentní křídlo. Vůz stojí na dvaceti palcových kolech SportTechno.

Interiér je vyveden v tmavě hnědé kůži s dekorativním béžovým prošíváním. Nechybí logo výročí na liště při nástupu do vozu a gravírovaný nápis „911 Club Coupe – personally built for“ a jméno klienta. Automobilka tak zaručuje naprostou exkluzivitu, kdy sama nechá napsat jméno majitele na přístrojovou desku. Může si fanoušek Porsche přát více?

Podvozek lze snižovat a zvyšovat v rozmezí dvaceti milimetrů. Nechybí nový Powerkit pro Carreru S, který přidává na výkonu 30 koní. Celkový výkon je tak nyní 424 koní. S dvojspojkovou převodovkou PDK dokáže 911 Club Coupe zvládnout stovku za čtyři vteřiny.

Férový prodej zaručuje loterie. Po registraci, která je platná do 16. července, se uskuteční losování a dvanáct „výherců“ dostane možnost zaplatit 142 831 euro za svůj nový skvost.

Zvedněte výkon svého motoru se svíčkami Denso Iridium Power. Nyní za speciální ceny.

-jj-
Foto: Archiv


 

Porsche 911 Club Coupe

 

Porsche 911 Club Coupe

 

Porsche 911 Club Coupe

 

Porsche 911 Club Coupe

 

Porsche 911 Club Coupe

 

Porsche 911 Club Coupe

 

Porsche 911 Club Coupe

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek