Tuning REDAKCE

Porsche Cayenne I Techart (21.09.2007)

Porsche Cayenne I TechartTUNING - Německý úpravce v novém programu pro model Cayenne připravil první z plánovaných aerodynamických kitů. Kit I znázorňuje touhu tvůrců připravit jedinečný design za maximálního respektu původních linií vozu. Elegantní stylingový paket propůjčuje vozu nezaměnitelný vzhled bezelstné šelmy, která číhá na své nepřátele v porostu džungle. Porsche Cayenne od Techartu je oblečeno ve spojlerovém setu z plastu PUR-RIM. Je to vůbec poprvé, co německá firma s tímto materiálem pracovala.

Nový styling vozu bude dodáván také se zvýšeným výkonem 620 koní. Optický paket zahrnuje také snížení podvozku o 30 milimetrů. Tomu sekundují dvaadvaceti palcová kola Techart Formula II obuta v pneumatikách ContiCrossContact UHP 295/30 ZR22. Na přání zákazníků jsou však připravena kola o velikosti 20 palců.

Firma Techart nabízí spoustu možností nastavení interiéru. Exkluzivní příslušenství obsahuje mezi jinými například sportovní volanty, multimediální systémy nebo karbonové aplikace v různobarevném provedení. Na základě individuálních požadavků firma připraví čalounění interiéru kůží. Pro extrémně náročné zákazníky je připravena řada interiéru ve verzi de Sede ze Švýcarska. Firma de Sede dodává kvalitní kůži a perfektní čalounění na sedadla, dveřní panely a ovládací konzole.
Cena nebyla stanovena.

-jj-
redakce@autodoplnky.cz
Foto: Archiv

 

Porsche Cayenne I Techart

 

Porsche Cayenne I Techart

 

Porsche Cayenne I Techart

 

Porsche Cayenne I Techart

 

Porsche Cayenne I Techart

 

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek