Tuning REDAKCE

Porsche Panamera hybrid (08.01.2008)

Porsche Panamera hybridNOVINKY - Porsche Panamera se připravuje na konkurenční boj s ostat ními kupé sedany na trhu. Vůz se má objevit na trhu již příští rok a  Podle posledních informací se čtyřdveřové Gran Turismo bude chlubit také hybridním pohonem. Díky nově vyvinuté technologii se sportovní vůz dostane se spotřebou níže než 9l/100 km. Ačkoliv zatím není zveřejněna technická specifikace automobilu, můžeme se těšit na zajímavý vůz, který posune automobilku Porsche opět o krok dále.

Vývoj tohoto vozu byl jeden z nejutajovanějších v historii Porsche. Až dodnes. Nyní Porsche zveřejnilo informaci, že Panamera bude disponovat také hybridním pohonem. Firma vedle informace zveřejnila také diagram hnacího ústrojí. Tento diagram ovšem zároveň ukazuje, jak bude vůz ve skutečnosti vypadat.

Hybridní systém má původ pravděpodobně v modelu Cayenne Hybrid. Výroba SUV s hybridním pohonem se bude prodávat v roce 2010. Systém bude schopen kombinovat výkon elektromotoru s benzínovým motorem. Porsche prozradilo, že Panamera bude mít svůj debut v roce 2009. Hybridní edice bude následovat rok poté.

-jj-
redakce@autodoplnky.cz
Foto: Archiv

 

Porsche Panamera hybrid

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek