Tuning REDAKCE

Porsche Ruf Rt 12 (30.03.2006)

Porsche Ruf Rt 12TUNING – Ruf nastavuje nové dimenze v oblasti potěšení z jízdy. Jméno nových zážitků je RUF Rt 12 a tuningová firma si dala velice záležet, aby vůz dokázal kombinovat  návykový závodní charakter a možnost každodenního ježdění. A to s motorem o výkonu 650 koní nebylo vůbec jednoduché.

Ovšem nový model Rufu nenabízí „jen“ tak vysoký výkon. K dispozici je také možnost nastavení výkonu na „pouhých“ 530 nebo 560 koní. Použitý 650 koňový 3,8 litrový motor je nové konstrukce, což napomohlo nové performance a kroutícímu momentu. Náročnější zákazníci navíc mohou místo zadokolky zvolit pohon na všechna čtyři kola.

Charakter aerodynamiky do jisté míry vylepšuje přední a zadní spojler, a dokonce i zpětná zrcátka. Ruf Rt 12 stojí na pěti paprskových kolech ve velikosti 19 palců na přední nápravě a 20 palců na zadní nápravě.
 
Tlumiče jsou nastaveny na rychlost větší než 352 km/h. Dostupné jsou ale i speciální tlumiče, které mohou hydraulicky měnit výšku o padesát milimetrů, a to jak nahoru, tak dolů. 

Interiér je vyveden v klasické funkčnosti společnosti RUF. Společnost klade důraz na ergonomiku. Interiér se tak defakto dočkal pouze hliníkových doplňků.

Cena je zatím neznámá.

-jj-
redakce@autodoplnky.cz
Foto: Archiv

 

Porsche Ruf Rt 12

 

Porsche Ruf Rt 12

 

Porsche Ruf Rt 12

 

Porsche Ruf Rt 12

 

Porsche Ruf Rt 12

 

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek