Tuning REDAKCE

Pozdě ale přece: Hradec 2007 (04.07.2007)

Tuning Party 2007SRAZY – Fotogalerií se vracíme k jednomu z největších českých srazů Tuning Party Hradec Králové 2007. Stále oblíbený sraz dostal v tomto roce výraznou ránu nožem do zad v podobě morálky některých účastníků a zraněním, která byla způsobena nezpůsobilým chováním v areálu královéhradeckého letiště. Tuning Party přilákala dokonalé vozy, nabídla zajímavý program a účastníkům připravila horké chvíle.

Podle reakcí lidí největší „bordel“ dělali Poláci. Každoroční tradice byla letos mnohem výraznější díky vyšší návštěvnosti polských tunerů. Ovšem čeští tuneři nestáli stranou a posilněni testosteronem se jali nezůstat pozadu v předvádění a strhnutí pozornosti na sebe. Výsledkem tak byla řada podnapilých „řidičů“, kteří svými zběsilými kousky přivodily několika návštěvníkům spoustu zranění. Už v pátek večer zasahovala záchranka a zranění polské dívčiny – s přejetou nohou ji museli urychleně dovézt do nemocnice – vysílala i televize.

Nemá smysl zde rozepisovat domněnky, co udělat proto, aby se to příště nestalo. Faktem je, že pořadatelé si zvou coby hlídače studenty, kteří stojí, koukají a když se zeptáte, kde je sídlo VIP kárek, tak zavrtí hlavou, že neví. O zajištění pořádku ani nemluvě.

Mrkněte na fotky.

-jj-
redakce@autodoplnky.cz
Foto: Tomáš Huliak, Katarína Melicherová

 

Tuning Party 2007

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek