Tuning REDAKCE

PPI tuning program Audi Q7 (10.07.2007)

PPI tuning program Audi Q7TUNING – Audi Q7 se těší oblibě zákazníků z celého světa. Po českých silnicích jich jezdí už celá řada a nyní se vůz může pyšnit novým kabátkem od PPI Automotive Design. Firma ze Stuttgartu v Německu se pustila do kompletní úpravy karoserie a výsledek nazývá PPI PS Q7®.

Kit se sestává z nových spojlerů, bočních prahů, zadního a střešního spojleru. Všechny díly budou dostupné u oficiálního prodejce Audi. Na první pohled lze vidět, že úprava dělá z Q7 ještě robustnější bestii. Přední spojler je dodáván včetně dvou mlhových světel. Zadní část potom nabízí prostor čtyřem koncovkám výfuku. Střešní spojler údajně výrazně napomáhá stabilitě vozu a brždění.

Pod kapotou vozu najdeme 4,2 litrový osmiválec s výkonem 420 koní. Z nuly na stovku tak díky úpravě PPI zrychluje Q7 za neuvěřitelných šest vteřin a dosahuje rychlosti 365 km/h. A to je teprve program 1. V programu 2 se s výkonem dostáváme až na šest set koní. Zde ovšem výrobce neuvádí ani hodnoty zrychlení, ani maximální rychlost.

Vůz je snížen o čtyřicet milimetrů. Podvozek je však vzduchový, takže lze automobil zvýšit o dalších sedmdesát milimetrů. V interiéru najdeme exkluzivní materiály kůže, alcantaru, karbon, kevlar a hliník.

Cena upraveného vozu nebyla zveřejněna.

-jj-
redakce@autodoplnky.cz
Foto: Archiv

 

PPI tuning program Audi Q7

 

PPI tuning program Audi Q7

 

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek