Tuning REDAKCE

Project Kahn oblékl Evoque (03.01.2012)

TUNING – Tuningový specialista Afzal Kahn se pustil do úpravy nejmenšího Range Roveru všech dob, Evoque. K úpravě přitom přistupoval velmi obezřetně, podle něj je více než 90 procent zákazníků nových a často neměli nikdy předtím žádnou zkušenost s Range Rovery. Evoque navíc osloví spíše mladší zákazníky, kteří žijí ve městech. Právě pro ně vznikla úprava, která by je měla oslovit.

Britská filosofie designu vždy kombinovala mechanickou funkčnost s pohledným exteriérem. Kahn si je toho vědom, ovšem Evoque podle něj sluší větší kola a snížený podvozek, a to alespoň o 35 milimetrů. A brzdiče nabarvíme na žluto, v interiéru vyměníme pedály za hliníkové, a střechu uděláme oranžovou anebo jinou, když zákazník bude chtít. Možná takto vypadala schůze, při které sršely nápady, jak nový Evoque vylepšit.

K výše jmenovaným úpravám se přiřadily také zatmavení oken, satelitní navigace s dotykovým displejem a adaptivní přední světla.  Afzal Kahn slibuje, že interiér vytvoří dle přání klientů. Na výběr tak bude nespočet barevných odstínů kůže. „Pokud budete chtít barvu vašich džínů, uděláme to,“ řekl Kahn.

Kola mají velikost 20 – 22 palců a jde o model RS600. Zákazníci si opět mohou ale vybírat i z další nabídky kol. Cílem nové úpravy je tak individualizovat výjimečný vůz pro výjimečné zákazníky. A pokud zákazník bude chtít modrou střechu a oranžové brzdiče, Kahn to podepíše.

Cenu zatím ale nezveřejnil.

Posviťte si na cestu žárovkami Osram za nejlepší cenu na internetu.

-jj-
Foto: Archiv


 

Project Kahn oblékl Evoque

 

Project Kahn oblékl Evoque

 

Project Kahn oblékl Evoque

 

Project Kahn oblékl Evoque

 

Project Kahn oblékl Evoque

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek