Tuning REDAKCE

Renault Alpine – nové fotky (25.05.2012)

NOVINKY – Lidé od Renaultu dnes rozhodnou o osudu připravovaného modelu Alpine A110-50. Už v týdnu jsme informovali o vizi automobilky uvést na trh legendární model světových rally. Francouzská automobilka na zvýšený zájem reagovala publikováním nových fotografií a videa připravovaného modelu. Rozhodnutí má padnout dnes ve 13:01 hodin v rámci oslavy 50. výročí modelu A110 Berlinetta.

Vůbec první veřejné vystoupení čeká nový Renault o víkendu na monacké grand prix. Lze tedy očekávat, že se automobil dočká sériové výroby, ačkoliv jistě bude o něco uhlazenější než rally koncept.

Model A110-50 je založen na konceptu DeZir z roku 2010. První fotografie jasně ukazují tradiční modrou barvu a z konceptu DeZir vychází jak přední, tak zadní část vozu. Na první pohled lze vidět i siluetu někdejšího originálu z šedesátých let s detaily jako jsou například kruhu v masce chladiče.

Renault musel vytvořil moderní auto. Zájem o retro by nebyl jistě potvrzený, zvláště pak v případě Renaultu. Nicméně s rozšířenými blatníky, zadním difuzorem a masivním křídlem na zádi vypadá nový Alpine velmi atraktivně. Závodní téma vozu můžeme vidět i v interiéru, kde najdeme ochrannou klec, závodní sedadla a volant.

Pod kapotou konceptu DeZir jsme před dvěma roky mohli obdivovat 147 koňový elektrický motor, který poháněl zadní kola. Nový model bude pohánět 400 koňový šestiválec od Nissanu. Ovšem tato informace nebyla dosud potvrzena.

S čím dnes Renault přijde, se lze jen domnívat, zůstaňte naladěni, k osudu nového Alpine se jistě vrátíme v další zprávě.

Zvedněte výkon svého motoru se svíčkami Denso Iridium Power. Nyní za speciální ceny.

-jj-
Foto: Archiv

 

 

Renault Alpine – nové fotky

 

Renault Alpine – nové fotky

 

Renault Alpine – nové fotky

 

Renault Alpine – nové fotky

 

Renault Alpine – nové fotky

 

Renault Alpine – nové fotky

 

Renault Alpine – nové fotky

 

Renault Alpine – nové fotky

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek