Tuning REDAKCE

Renocar Tuning Jaro 2006 (10.04.2006)

Renocar Tuning Jaro 2006SRAZY – Začátek sezony máme za sebou. Svítilo sluníčko a účast byla vysoká. Alespoň v porovnání s podzimem. Přijela řada zajímavých automobilů, i když spousta z nich zůstala za plotem. Tuneři si otevření sezony užili a sprinty byly velice rychle vyprodané. I přesto byl však Renocar letos nějaký rozpačitý.

Ačkoliv jsme vyrazili na první letošní sraz v naprosto sériovém voze Mitsubishi Colt předposlední generace s neuvěřitelně masovými poklicemi značky „každá benzínka“, byli jsme ihned navigováni pořadateli do prostoru areálu. Nikdo se neptal na to, jestli chceme jet dovnitř. Víceméně nám nebylo umožněno zastavit na záchytných parkovištích. Tato strategie je z hlediska tématu srazu naprosto špatná a vidíme v tom největší problém celého srazu. Víceméně pak ani nelze očekávat, že se na ploše objeví nějaké extra super kárky. Ty totiž často nebyly do areálu vpuštěny z kapacitních důvodů.

Na hlavní ploše se však vyskytla řada zajímavých vozů. Našlo si sem cestu tmavě vínové 350 Zetko, velice pohledná oranžová Fabia s kitem od Axonu nebo naprosto dokonalá Cupra II v černém provedení se zlato bílými doplňky. Mezi nejobdivovanější kousky pak patřil černý Eclipse s karbonovou kapotou nebo Renault Megane ve velice decentním střihu.

Spousta návštěvníků si nedala ujít sprinty a závody do vrchu. Na sprinty se tradičně čekalo o půl hodiny déle oproti plánu a žádné obrovské překvapení nepřinesly. Prodejci obsadili ani ne polovinu paddocků. Rozpačitost je to správné přirovnání k tomuto srazu. Většina tunerů chápe Renocar Tuning Jaro jako nudnou podívanou, ale soudě dle návštěvnosti, své místo coby zahajovatel sezony si pravděpodobně udrží i do budoucna.

-jj-
redakce@autodoplnky.cz
Foto: autor a Martin Kremer

 

Kompletní fotogalerii naleznete ZDE

 

Renocar Tuning Jaro 2006

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek