Tuning REDAKCE

Renocar Tuning: vlažný rozjezd (11.04.2005)

tuning-aktuality/00_rok_2005/11_04_2005_renocar_tuning_sraz/logo_01Renocar Tuning: vlažný rozjezd

Původním datem pro pořádání Renocar Tuning srazu bylo 26. března a pořadatelé se asi v sobotu maličko proklínali za to, že se nechali vyprovokovat nadílkou sněhu ke změně termínu na 9. dubna. Slunce, které přivítalo jaro minulý týden se bohužel tuto sobotu na tuning show nepřišlo podívat ani na chviličku. Výsledkem pak byly zástupy zklamaných návštěvníků, kteří se i přes nepřízeň počasí na sraz přijely podívat.

Subjektivním pohledem jsem se na první sraz letošní sezony strašně těšil. Objektivním pohledem jsem se těšil jak si po dlouhé chvíli vystřihnu zajímavou reportáž. Jenže chyba lávky. Tuneři totiž ve většině zůstali asi doma, protože Brno v sobotu nabídlo ne moc vysoké procento opravdové kvality. Přesto se ve změti naprostých omylů našlo dost zajímavých kousků, které si zasloužily svůj obdiv.

Hlavní plocha automotodromu Brno byla zaplněna zajímavými úpravami. Své místo si tu našla i Modena nebo nový Ford Mustang. Náš stánek Autodoplňky nabídl pohled na závodní BMW Dana Suchého a samozřejmě zajímavé slevy na veškerý sortiment. Mezi vystavenými vozy nechybělo ani nové Hovado Pavla Dolejšky s pořadovým číslem 5. Tím byl Nissan 350 Z. Inspirace se zde našlo dost.

Novými  výfuky se v Brně chlubila spousta tunerů, kteří túrovali motory svých miláčků k naprosté hranici pochopitelnosti. Ovšem vděk zmrzlých návštěvníků jim pravděpodobně stačil. Vedle již zmíněných povedených úprav se na výstavní ploše objevila řada omylů, jimž bezesporu kralovala červená Škoda 110R s maskou s Lancie. Děs.

Reportáž nebude. I přes občasný déšť se sprinty konaly a někteří tuneři byli i spokojeni. Doufejme však, že pomalý rozjezd sezony bude na dalších srazech mnohem rychlejší a na srazech se objeví opravdové novinky z pozimních garáží. Lepší přehled přinášíme ve fotogalerii.

 

Jiří Juránek
Redakce@autodoplnky.cz
Foto: Autor

 

mask/orange_ctverec  Pár obrázků ze zahájení sezóny

     
     
     
     
     
     

 

Kompletní fotogalerii naleznete ZDE

 

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek