Tuning REDAKCE

Renocar: Zamlžené Brno (24.10.2005)

Renocar: Zamlžené BrnoZakončení tuningové sezony je již nějaký ten pátek v režii Renocar Tuning show a příjemného prostředí brněnského autodromu. Každoročně je slyšet na adresu srazu cosi o nudě, ale sobotní sraz ukázal, že brněnský autodrom má co nabídnout, a že kvalita vystavovaných vozů je na vysoké úrovni. Navíc jsem zcela poprvé zůstal v prostorách paddocků a na otevřené parkoviště jsem se dostal jen na krátko. Důvodem nebyl nedostatek času, ale zklamání nad postavenými vozy na místech, kde by měl být vystavován tuning. Kdo nepochopil ironii, pak hovořím o „upravených“ vozech.

Už cestou do Brna trápila řidiče na našich cestách mlha. Přesto kolem poledne bylo vidět dobře jezdci zejména volných jízd si mohli užít téměř ničím nerušeného tréningu. Nepřítelem byla mokrá vozovka. Paddocky se mohly těšit prezentacím několika obchodníků včetně našeho shopu Autodoplňky. Lidí na tribunách bylo podstatně méně než na jaře. Úbytek návštěvníků bylo možné vypozorovat již při příjezdu z velké možnosti parkování. V každém směru opět vysoký výskyt policistů, kteří se opět vyřádili na nepovolených úpravách.

Co se týče vystavených vozů, zájem návštěvníků si zasloužily zejména Alfa Hovado, zlatá Alfa 33 nebo trojka roztomilých brouků. Na své obdivovatele ale nemusela čekat ani Modena nebo vybraně upravená Honda Prelude. Za zmínku by ale stála většina vozů zaparkovaná na hlavní ploše. Voňavky a statisíce investované do vylepšení plechových miláčků zde byly hlavními body a hlavním lákadlem podzimního srazu.

Renocar Tuning show je normálním srazem, který vyniká profesionální tratí na sprinty i volné jízdy. Je hodnotným zakončením tuningové sezony a za právě uplynulou srazovou sezonu mohu tvrdit, že příští jaro se budeme mít opravdu na co koukat.

Jiří Juránek
Redakce@autodoplnky.cz
Foto:  Autor

 

Kompletní fotogalerii naleznete ZDE

 

Renocar: Zamlžené Brno

 zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek