Tuning REDAKCE

Rinspeed X-treme (09.01.2008)

Rinspeed X-tremeTUNING - Velkohubá bestie vyrobená na základně Porsche 957 Cayenne. I takové přízvisko může mít nový Rinspeed X-treme. Švýcarská společnost se pustila do přestavby oblíbeného SUV od zuffenhausenského výrobce takovým stylem, že vytvořila robustní agresivní stvůru připravenou požírat všechny citybugy z Kolína i polských Tych. S názvem X-treme firma dokazuje, jak může vypadat jinak elegantní vůz pro manažery a jejich rodiny.

Úprava se týká pouze faceliftovaného modelu Porsche Cayenne a nastavuje pro vůz širší možnosti sportovního vyžití. Přísun vzduchu k motoru zajišťuje brunátní spojler s velkými nasaváči vzduchu. Díky postranním otvorům se však vzduch dostane také k brzdám. Přepracovaná je také kapota automobilu, která především ze předu připomíná plochý nos s rozšířenými nozdrami. Také boční prahy a zadní spojler přidává vozu na velikosti. Celkovou velikost vozu však výrazně zmenšují použité elektrony o velikosti třiadvaceti palců. Pneumatiky o rozměrech 315/25 pak zajišťují stabilitu v rychlostech až 300 km/h. Svůj podíl na stabilitě a chování vozu má také použitý podvozek, který snížil světlou výšku Porsche o 35 milimetrů.

Výkon vozu dosáhl v úpravě Rinspeedu 600 koňských sil. Jak ovšem bylo výkonu dosaženo, Rinspeed neprozrazuje. Interiér je dle tiskové zprávy vybaven exkluzivním koženým paketem, zvukovou a video aparaturou. Cena nebyla stanovena.
-jj-
redakce@autodoplnky.cz
Foto: Archiv

 

Rinspeed X-treme

 

Rinspeed X-treme

 

Rinspeed X-treme

 

Rinspeed X-treme

 

Rinspeed X-treme

 

Rinspeed X-treme

 

Rinspeed X-treme

 

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek